sharin-logo

معرفی شرکت شارین کالا استیل

شرکت بازرگانی شارین کالا استیل  در سال 1387 با همت و پشتکار موسس خود آقای مهندس نادر جلالی از فعالین و نام آشنایان عرصه فولاد کشور  بصورت شرکت سهامی خاص با مدت نامحدود تاسیس گردید. در طی دهه گذشته در زمینه بازرگانی، تولید ، خرید و فروش ، توزیع ، واردات و صادرات انواع مواد اولیه و محصولات فولادی و کلیه کالاهای مجاز بازرگانی ، انجام کلیه عملیات ساختمانی ، اخذ و اعطای شعبه و نمایندگی در داخل و خارج از کشور ، اخذ تسهیلات ، عقد قرارداد با اشخاص حقیقی وحقوقی ، شرکت در مناقصات و مزایدات و بطور کلی هر گونه فعالیتی مطابق با اساسنامه شرکت که به نحوی در ارتباط تخصصی با صنعت فولاد کشور باشد فعالیت داشته است.ماموریت و چشم انداز گسترش فعالیت این شرکت ، بهره گیری از تجربه و سابقه درخشان کادر مدیریت در شناسایی نیاز بازار صنعت فولاد و تامین مواد اولیه با درجه کیفیت بالا و صرفه  اقتصادی برای شرکتهای فولادی داخلی در راستای اهداف و سیاست های کلی در جهت رونق تولید و انجام صادرات محصولات نهایی صنعت فولاد در جهت کسب ارزش افزوده بالاتر و ارزآوری بیشتر برای شناساندن صنعت ایرانی و توسعه بازار مصرف در داخل و خارج از کشور می باشد . همانطور که پیشتر اشاره شد شرکت بازرگانی شارین کالا استیل با هدف توزیع محصولات فولادی با قیمت کاملاً رقابتی تأسیس گردیده است. به این منظور میبایست با توجه به نیاز بازار فولاد کشور و برای تحقق اهداف خود، خرید و تامین محصولات از بهترین و معتبرترین کارخانجات داخلی و خارجی را در دستور کار خود قرار دهد.

در ارتباط با تحقق هدف تحویل کالا با حداقل قیمت ، شرکت با مطالعه بازار که شامل عرضه و تقاضا، تحلیل نوسانات قیمت، زمان تحویل کالا، وضعیت خطوط تولید و… می باشد نسبت به بدست آوردن موقعیت های خرید مناسب اقدام می نماید و لذا قیمت تمام شده کالا حداقل خواهد بود.  از طرفی نظر به اینکه توسعه ارتباطات قیمت های عرضه را کاملاً مشخص کرده لذا توزیع کنندگان عمده در صورت خرید مناسب می توانند در بازار به رقابت پرداخته و نسبت به فروش قابل توجه کالاها اقدام نمایند. این شرکت نیز با درنظر گرفتن سود معقول ، توزیع به کارخانجات تولیدی ، شرکتهای بازرگانی معتبر که توان خرید در مقیاسهای بزرگ به دلیل عدم وجود نقدینگی مناسب را ندارند، فروشندگان عمده و حتی پیمانکاران بزرگ و سازندگان تجهیزات را مد نظر قرار داده است.

از نظر مدیران شرکت شارین کالا استیل و با تکیه بر سالها تجربه اندوزی در صنعت فولاد کشور، این صنعت در ایران بستری بکر و بسیار مستعد رشد میباشد که مانند کودکی نوپا تازه در مسیر رشد و تعالی قرار گرفته است و به تدریج  کشورهای همسایه و حوزه خلیج فارس و سایر مناطق دورتر در دنیا با کیفیت محصولات فولادی کارخانجات ایرانی آشنا میشوند و روز به روز به شمار مشتریان این محصولات اضافه می شود و قیمت محصولات ایرانی به سمت قیمت نمونه های مرغوب و درجه یک جهانی در حال رشد میباشد.